GKS Baruchowo - Sparta Janowiec Wlkp.

O godzinie 14:00 została rozegrana 18 kolejka Klasy Okręgowej Kuj-Pom. W meczu tym podejmowaliśmy Spartę Janowiec, która uplasowała się jedno miejsce wyżej, z zaliczką jednego punktu. Cel tego meczu był jeden, wygrać. Już w 9 minucie za sprawą juniora Mateusza Zielińskiego wyszliśmy na prowadzenie i nic nie stawało na przeszkodzie, aby swoje założenia zrealizować. Niestety Sparta wiedząc jak ich sytuacja zostanie zmieniona po przegranym meczu nie dała za wygraną, do przerwy wynik 1:0. Po przerwie znów wychodzimy za sprawą Patryka Dudkiewicza na jednobramkowe prowadzenie lecz w 75 minucie Sparta ponownie uderza na naszą bramkę i zdobywa bramkę na wagę remisu - tak ten mecz ostatecznie się kończy. W następnej kolejce udajemy się do Smólnika, gdzie będziemy grali w roli faworyta i nie przyjmujemy innej opcji jak wywiezienie trzech punktów. Mecz odbędzie 2 kwietnia się o godzinie 16:30.