Przegrana u siebie z LTP Lubanie

GKS Baruchowo 2-4 LTP Lubanie
W pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0, tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę dostajemy przysłowiową bramkę do szatni i na przerwę schodzimy w stanie 1:1. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że ta bramka zaważyła na losach spotkania. Od tej pory nasza drużyna nie wyglądała jak w pierwszej połowie. Niestety po kilku błędach straciliśmy dwie szybkie bramki i stan meczu uległ na 3:1. Po pięknym uderzeniu w okienko Krzysztofa Janika mogliśmy wierzyć, że ten mecz dla nas się jeszcze nie skończył i jesteśmy w stanie wrócić do walki. Niestety Lubanie zdobywając bramkę na 4:2 szybko wybili nam to z głowy. Warto podkreślić, że nasi piłkarze dzielnie walczyli do końca spotkania, gdy stracili kolejną bramkę nie poddawali się co można było zobaczyć na boisku. Gdyby dołożyć trochę szczęścia i zamiast świetnej parady bramkarza przyjezdnej drużyny bądź też poprzeczki to spotkanie mogło się zupełnie inaczej potoczyć.

Następne spotkanie zagramy na wyjeździe 16 kwietnia o godzinie 16:00. Gościnnie zagramy w Barcinie.